O nas

VERUSDENT to autorski gabinet stomatologiczny założony przez Alicję Rembiasz-Jedliński i Tomasza Jedlińskiego. Każdy szczegół wyposażenia i architektury został dobrany tak, aby zapewnić Tobie bardzo dobry efekt leczenia, komfort i ergonomię podczas zabiegów.

Pracujemy profesjonalnie i rzetelnie, bo verus znaczy prawdziwy.


Alicja RJ

Alicja Rembiasz-Jedliński

endodoncja mikroskopowa, protetyka, stomatologia estetyczna
właściciel


Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006r. Były asystent na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją CMUJ w Krakowie. Autorka pierwszej w Polsce i jednej z kilku na świecie książki z zakresu endodoncji mikroskopowej. Doświadczenie zdobywała w dużych krakowskich gabinetach, w tym w pierwszej w Polsce klinice stomatologicznej wg GCR. Specjalizuje się w trudnych zabiegach endodoncji mikroskopowej z użyciem tomografii CBCT, zabiegach stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Prowadziła wykłady z zakresu endodoncji mikroskopowej na prestiżowych ogólnopolskich konferencjach w Warszawie, Poznaniu, Kielcach oraz kursy doskonalące dla lekarzy w Krakowie. Dobiera plan i strategię leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie, dba aby atmosfera zabiegu była komfortowa i kameralna. Jest delikatna i bardzo dokładna.

Bo każdy zabieg to sztuka.

Certyfikaty

dr_Agnieszka.Witkowska

Agnieszka Witkowska

implantologia, implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna


Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 2002r. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii oraz trudnej chirurgii stomatologicznej. Wszczepia implanty od 2008r., w szczególności w systemie Premium – Ankylos Sirona Dentsply. Wykonuje trudne zabiegi implantologiczne, implantacje mnogie oraz pracuje również według koncepcji All-on-4.

Stosuje nowoczesne rozwiązania i strategie leczenia implantologicznego oraz implantoprotetycznego w oparciu o tomografie 3D. Dokładnie analizuje rodzaj podłoża dla uzyskania jak najlepszych długoczasowych efektów utrzymania implantów w kości oraz zapewnienia przewidywalnej pozycji tkanek miękkich i twardych wokół wszczepów śródkostnych. W zakresie chirurgii stomatologicznej usuwa zęby, zęby mądrości oraz zęby zatrzymane.
 

Tomasz J

Tomasz Jedliński

manager, opiekun pacjenta
współwłaściciel


Ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechaniki i Robotyki Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie w 2004r. Posiada szkolenia z zakresu rekrutowania oraz budowania efektywnie współpracującego zespołu, zarządzania praktyką dentystyczną i jej wizerunkiem, a także tworzenia interdyscyplinarnego modelu organizacji praktyki i funkcjonowania zespołu lekarskiego. Wiedzę z tego zakresu zdobywał podczas szkoleń OBODA Consulting & Training Group.

Asystentki i higienistki stomatologiczne

Przy zabiegach stomatologicznych asystują certyfikowane higienistki oraz asystentki z dużym doświadczeniem i umiejętnościami pracy z pacjentem.

4