O nas

VERUSDENT to autorski gabinet stomatologiczny założony przez Alicję Rembiasz-Jedliński i Tomasza Jedlińskiego. Każdy szczegół wyposażenia i architektury został dobrany tak, aby zapewnić Tobie bardzo dobry efekt leczenia, komfort i ergonomię podczas zabiegów.

Pracujemy profesjonalnie i rzetelnie, bo verus znaczy prawdziwy.


Alicja RJ

Alicja Rembiasz-Jedliński

endodoncja mikroskopowa, protetyka, stomatologia estetyczna
właściciel


Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006r. Były asystent na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją CMUJ w Krakowie. Autorka pierwszej w Polsce i jednej z kilku na świecie książki z zakresu endodoncji mikroskopowej. Doświadczenie zdobywała w dużych krakowskich gabinetach, w tym w pierwszej w Polsce klinice stomatologicznej wg GCR. Specjalizuje się w trudnych zabiegach endodoncji mikroskopowej z użyciem tomografii CBCT, zabiegach stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Prowadziła wykłady z zakresu endodoncji mikroskopowej na prestiżowych ogólnopolskich konferencjach w Warszawie, Poznaniu, Kielcach oraz kursy doskonalące dla lekarzy w Krakowie. Dobiera plan i strategię leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie, dba aby atmosfera zabiegu była komfortowa i kameralna. Jest delikatna i bardzo dokładna.

Bo każdy zabieg to sztuka.

Certyfikaty

Jasiniak.Jacek_dr_Zdjęcie_profilowe

Jacek Jasiniak

chirurgia stomatologiczna, implantologia, implantoprotetyka, protetyka


Ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1996r. Były asystent na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej CMUJ w Krakowie, wieloletni nauczyciel pokoleń studentów stomatologii. Specjalizuje się w trudnych zabiegach chirurgii stomatologicznej z użyciem tomografii CBCT, zabiegach ekstrakcji zębów w tym zębów mądrości, zębów zatrzymanych oraz w protetyce. Implantolog oraz implantoprotetyk, prowadzi zabiegi wszczepiania wysokiej jakości implantów Ankylos. Ma duże zdolności manualne, o czym świadczy jego hobby, którym jest malarstwo sztalugowe. Autor licznych wernisaży w Polsce i na świecie. Zawsze pogodny i uśmiechnięty jest delikatny oraz cieszy się zaufaniem pacjentów.

 

Justyna.Pierscinska_600x900pix

Justyna Pierścińska

endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, protetyka


Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2010r. Specjalizuje się w trudnych leczeniach endodontycznych w powiększeniu mikroskopu, stomatologii zachowawczej oraz protetyce stomatologicznej.

Autorka artykułów w prestiżowym czasopiśmie branżowym. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach podyplomowych. Dokładna i staranna, analizuje potrzeby pacjenta aby wybrać jak najlepszą metodę leczenia.

 

Tomasz J

Tomasz Jedliński

manager, opiekun pacjenta
współwłaściciel


Ukończył studia na wydziale Inżynierii Mechaniki i Robotyki Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie w 2004r. Posiada szkolenia z zakresu rekrutowania oraz budowania efektywnie współpracującego zespołu, zarządzania praktyką dentystyczną i jej wizerunkiem, a także tworzenia interdyscyplinarnego modelu organizacji praktyki i funkcjonowania zespołu lekarskiego. Wiedzę z tego zakresu zdobywał podczas szkoleń OBODA Consulting & Training Group.

Magdalena Gacoń_asys

Magdalena Gacoń

dyplomowana higienistka stomatologiczna


Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskała w 2013r., absolwentka wydziału chemii na Politechnice Wrocławskiej na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa. Doświadczenie zdobywała podczas pracy w renomowanych krakowskich gabinetach stomatologicznych. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej polegające na scalingu, piaskowaniu, polerowaniu i fluoryzacji. Przeprowadza instruktaż higieny jamy ustnej. Dokładna i miła, wykonuje zabiegi z dużą dokładnością i komfortem pacjenta.

Sylwia Zbonikowska-Ferreira_foto

Sylwia Zbonikowska-Ferreira

dyplomowana higienistka stomatologiczna


Wykształcenie kierunkowe uzyskała w 2012r. w TEB Edukacja w Krakowie.
Absolwentka Collegium Balticum na kierunku filologii angielskiej. Wykonuje zabiegi higienizacji oraz asystuje przy zabiegach leczeń wielospecjalistycznych. Obywatelka świata, przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii oraz w Brazylii. Wykonuje higienizacje również w języku portugalskim.

Verusdent_Asystentka_Natalia

Natalia Adamczyk

dyplomowana higienistka stomatologiczna


Absolwentka kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna w 2013r. w policealnej szkole Teb Edukacja w Krakowie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w prestiżowych klinikach krakowskich, koordynatorka zespołów asystentek i higienistek. Zawsze sumienna i punktualna, dba o komfort pacjenta i sprzęt medyczny oraz prowadzi dezynfekcję i sterylizację. Nieustannie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach i wykładach.

4